Slider

PRODUKTY

Bramy chłodnicze

W dzisiejszym świecie, gdzie niezawodność i efektywność są kluczowe dla prowadzenia działalności, wybór odpowiednich narzędzi do pracy często decyduje o sukcesie w branży. Nie inaczej jest w obszarze spożywczym, gdzie trzeba stawiać na sprawdzone rozwiązania. Przykładem są w tym miejscu bramy chłodnicze do mroźni. Nasza firma jako lider w branży nowoczesnych rozwiązań, specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu bram chłodniczych, oferując innowacyjne, automatyczne bramy przesuwne przeznaczone do mroźni. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu dążeniu do innowacji, zapewniamy produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Nasze automatyczne bramy do mroźni oraz chłodni zostały zaprojektowane z myślą o maksymalizacji wydajności i bezpieczeństwa, a także oszczędności energii. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają doskonałą izolację termiczną, co jest kluczowe dla utrzymania odpowiednich warunków w mroźniach i minimalizacji strat energii.

System automatycznego otwierania gwarantuje szybki, płynny ruch bramy, co jest niezbędne, aby zabezpieczyć pomieszczenie przed zmianą parametrów mikroklimatycznych. Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Nasze automatyczne bramy są wyposażone w najnowocześniejsze systemy zabezpieczające. Dodatkowo, oferujemy spersonalizowane rozwiązania dopasowane do specyficznych potrzeb i wymagań każdego Klienta, zapewniając nie tylko montaż, ale również pełne wsparcie techniczne i serwisowe.

Wybierając nasze bramy chłodnicze, inwestujesz w przyszłość swojej firmy. Zwiększona efektywność energetyczna przekłada się na niższe koszty operacyjne, a niezawodność naszych systemów gwarantuje ciągłość działania i zadowolenie z użytkowania na lata. Nasze bramy chłodnicze uznanie znalazły szczególnie w oczach klientów z branży spożywczej (zakłady masarskie, mleczarnie, przetwórstwo owocowo-warzywne), chemicznej, biotechnologicznej oraz medycznej i szpitalnej. Pasują idealnie do wszelkich chłodni jak również magazynów.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Zapraszamy do kontaktu gdzie z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i zaobserwuj różnicę, jaką mogą przynieść profesjonalne, automatyczne bramy do mroźni. Niezależnie od skali działalności, mamy rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb – skontaktuj się z nami już dziś!


* - pole wymagane

Załącz plik
Size limit for each file is 100 MB
  Novotechnika Butzbach
  Jarosław Waldhelm
  Os. Jagiellońskie 72/6,
  64-000 Kościan
  Siedziba firmy
  ul. Chłapowskiego 14/4
  64-000 Kościan
  E-mail: biuro@novotechnika.pl
  Telefon: +48 502 299 726
  Fax: +48 65 512 52 97
  NIP: 6981208535
  REGON: 411432141

  Novotechnika Butzbach
  Jarosław Waldhelm
  Os. Jagiellońskie 72/6,
  64-000 Kościan

  Siedziba firmy
  ul. Chłapowskiego 14/4
  64-000 Kościan
  E-mail: biuro@novotechnika.pl
  Telefon: +48 502 299 726
  Fax: +48 65 512 52 97
  NIP: 6981208535
  REGON: 411432141

   

  Copyright © 2017 Novotechnika
  Fertigung: perfekcyjneStrony.pl

  Odwiedź nasze Social Media

  Facebook YouTube