Slider

PRODUKTY

Bramy rolowane foliowe

Domeną naszej firmy jest dostarczanie różnego rodzaju systemów przeładunkowych, które znajdują swoje zastosowanie w obszarze przemysłowym. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców, co powoduje, że odznaczają się znakomitą jakością wykonania oraz wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim foliowe bramy rolowane producenta ITW. Bramy tego typu są stosowane w głównej mierze w magazynach, zakładach mleczarskich, hurtowniach spożywczych, zakładach mięsnych. Bardzo mocno usprawniają proces wyładunku i rozładunku towaru, jednocześnie chroniąc przestrzeń przed utratą ciepła.

Oferowane przez nas bramy pracują cicho i bardzo płynnie. Są więc niezawodne i mogą być intensywnie użytkowane przez długi czas. Foliowe bramy przemysłowe są we właściwy sposób zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Mogą być więc poddawane działaniu niesprzyjających warunków pogodowych bez ryzyka ich uszkodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich oferowanych przez nas produktów oraz do wybrania najwłaściwszej bramy dla swoich potrzeb.

Minirapid ITW Industrietore

Brama wewnętrzna MINIRAPID. Kompaktowa i szybka ze stabilną, samonośną konstrukcją boczną. Brama potrzebuje niewielką przestrzeń boczną na montaż prowadnic pionowych. W wykonaniu płaszcza bramy widać zwartość i elastyczność. Dla bezpieczeństwa MINIRAPID wyposażony jest w szynę ochronną ze zintegrowaną listwą kontaktową i kurtyną świetlną. Brama stosowana często w halach, magazynach, lakierniach i warsztatach jak również w branży chemicznej, farmaceutycznej oraz spożywczej. Brama idealna dla mleczarni, zakładów mięsnych, supermarketów.


Minirapid Clean ITW Industrietore
Brama stworzona z myślą o branży chemicznej i farmaceutycznej, ściśle dopasowana i szczelna. Stosowana do pomieszczeń czystych. Ze względu na konstrukcję mechaniczną płaszcz bramy pasuje ściśle do szyn prowadzących. Umożliwia to ciśnienie w pomieszczeniu do 30 Pa.

Transsprint ITW Industrietore

TRANSSPRINT szybkobieżna brama wewnętrzna i zewnętrzna. Skrzydła bramy otwierają się na bok i tym samym skracają czas otwarcia o połowę. Zyskujesz od razu dostęp do całej wysokości przejazdu. Rozwiązanie to pozwala na szybki przepływ towarów bez ryzyka kolizji. TRANSSPRINT posiada system CRASH, który umożliwia bramie sprawny powrót do prawidłowej pozycji po przypadkowym uderzeniu, dlatego służy często jako brama przejazdowa w śluzie dla transportu wewnątrzmagazynowego. Brama ITW oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa dla ludzi, maszyn oraz przewożonych towarów. W wersji ze stali nierdzewnej TRANSSPRINT spełnia wymagania higieniczne przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. Brama do hal magazynowych i przemysłowych.


Transrapid ITW Industrietore
Brama szybkobieżna świetnie pełniąca rolę bramy wewnętrznej jak również zewnętrznej. Dzięki solidnej konstrukcji jest w stanie sprostać największym przeciążeniom wiatrowym. Obok znakomitej szybkości jaką oferuje TRANSRAPID, kolejną jego zaletą jest rozmiar. Bramę można spersonalizować i zamówić nawet do 12,5 m szerokości i 8,5 m wysokości. Wykorzystywana jest często w halach, hurtowniach, warsztatach, magazynach, na produkcji i na sortowniach.

Transspeed ITW Industrietore

TRANSSPEED to brama wysokiej jakości do wszelkich przestrzeni, które są bardzo często użytkowane przez wózki widłowe lub pojazdy transportu wewnątrzmagazynowego. Brama zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna może być zastosowana w celu dodatkowego połączenia hal przemysłowych. Brama idealna dla magazynów spożywczych i hurtowni. Brama rolowana TRANSSPEED stanowi solidną barierę wiatrową, oferując przy tym dobrą izolację termiczną oraz szybkość.


NOVOSPRINT BUTZBACH

NOVOSPRINT otwierany w poziomie wyróżnia się na tle konkurencji umożliwiając szybki i bezpieczny transport towarów bez ryzyka kolizji. Otwieranie skrzydeł bramy na boki skraca czas otwarcia o połowę i oferuje natychmiast pełną wysokość przejazdu. NOVOSPRINT to brama niezawodna i wytrzymała, z dużą ilością cykli pracy. Płaszcz bramy pokrywa folia PVC z transparentnym oknem dla bezpieczeństwa. NOVOSPRINT może z powodzeniem pełnić rolę śluzy dla wózków widłowych, ponieważ jest bramą wewnętrzną i zewnętrzą. Brama stosowana jest często w przemyśle ciężkim np. górnictwie, hutnictwie, stoczniach, halach, magazynach, warsztatach ale również w branży spożywczej np. w mleczarniach, w zakładach mięsnych, przetwórstwie owocno-warzywnym.


 

 

 

 

* - pole wymagane

Załącz plik
Size limit for each file is 100 MB
  Novotechnika Butzbach
  Jarosław Waldhelm
  Os. Jagiellońskie 72/6,
  64-000 Kościan
  Siedziba firmy
  ul. Chłapowskiego 14/4
  64-000 Kościan
  E-mail: biuro@novotechnika.pl
  Telefon: +48 502 299 726
  Fax: +48 65 512 52 97
  NIP: 6981208535
  REGON: 411432141

  Novotechnika Butzbach
  Jarosław Waldhelm
  Os. Jagiellońskie 72/6,
  64-000 Kościan

  Siedziba firmy
  ul. Chłapowskiego 14/4
  64-000 Kościan
  E-mail: biuro@novotechnika.pl
  Telefon: +48 502 299 726
  Fax: +48 65 512 52 97
  NIP: 6981208535
  REGON: 411432141

   

  Copyright © 2017 Novotechnika
  Fertigung: perfekcyjneStrony.pl

  Odwiedź nasze Social Media

  Facebook YouTube