Slider

PRODUKTY

Przemysłowe bramy segmentowe

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne systemy przeładunkowe, które mogą być stosowane chociażby w halach magazynowych oraz przemysłowych. Są one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i komponentów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Powoduje to, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi bramy segmentowe producenta Alpha Dueren. Bramy tego typu w znakomity sposób usprawniają proces załadunku i rozładunek towaru, a oprócz tego zabezpieczają również halę przed włamaniem. Konstrukcje są we właściwy sposób zabezpieczone przed działaniem niesprzyjających warunków pogodowych.

Poza sprzedażą bram segmentowych oferujemy naszym klientom profesjonalny montaż oraz serwis i konserwację bram. Jeżeli aplikacje wymagają jeszcze bardziej zaawansowanych rozwiązań możemy zaproponować bramy z włókna szklanego firmy Butzbach. Bramy tego typu są odpowiedzią na inwestycje, w których przestrzeń montażu bram jest mocno ograniczona. Poza tym ze względu na zastosowane w nich włókno szklane bramy te świetnie doświetlają naturalnym światłem zaciemnione miejsca pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Nie czekaj i już teraz sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie! Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Bramy panelowe Alpha Deuren
Najpopularniejsze bramy segmentowe stosowane w branży. Idealnie pasują do wszelkich konstrukcji jak np. hale, warsztaty samochodowe, zakłady produkcyjne, obiekty inwentarskie ale również większe garaże. Polecane są także branży rolniczej. Brama segmentowa ALPHA DEUREN oferuje nowoczesny styl w postaci mikroprofilowanych paneli, jednocześnie zachowując znakomitą izolację termiczną oraz dźwiękową. Personalizowanie bramy jest nieograniczone, co sprawia, że brama jest dokładnie taka jaką potrzebujesz.

Bramy przemysłowe Butzbach
Bramy podnoszone Butzbach idealnie sprawdzają się jako bramy zewnętrzne. Zbudowane są z segmentów wykonanych z włókna szklanego, które charakteryzuje się dużą elastycznością, wysoką odpornością na uderzenia oraz przepuszczalnością światła. Produkty marki Butzbach są stworzone z myślą o miejscach o małej przestrzeni za sprawą innowacyjnego systemu składania segmentów. Ze względu na swą konstrukcję brama tego typu znajdzie zastosowanie m.in. w salonach samochodowych, serwisach i halach zakładowych.

* - pole wymagane

Załącz plik
Size limit for each file is 100 MB
  Novotechnika Butzbach
  Jarosław Waldhelm
  Os. Jagiellońskie 72/6,
  64-000 Kościan
  Siedziba firmy
  ul. Chłapowskiego 14/4
  64-000 Kościan
  E-mail: biuro@novotechnika.pl
  Telefon: +48 502 299 726
  Fax: +48 65 512 52 97
  NIP: 6981208535
  REGON: 411432141

  Novotechnika Butzbach
  Jarosław Waldhelm
  Os. Jagiellońskie 72/6,
  64-000 Kościan

  Siedziba firmy
  ul. Chłapowskiego 14/4
  64-000 Kościan
  E-mail: biuro@novotechnika.pl
  Telefon: +48 502 299 726
  Fax: +48 65 512 52 97
  NIP: 6981208535
  REGON: 411432141

   

  Copyright © 2017 Novotechnika
  Fertigung: perfekcyjneStrony.pl

  Odwiedź nasze Social Media

  Facebook YouTube